Adecco Amazon

Aplikuj teraz w kilku prostych krokach!

Szukasz pracy od zaraz? Jest na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy do podjęcia pracy w firmie Amazon, która jest światowym liderem handlu elektronicznego. Dołącz do nas w jednej z 6 lokalizacji w Polsce:

  • Sady k. Poznania,
  • Bielany Wrocławskie,
  • Sosnowiec,
  • Kołbaskowo k. Szczecina,
  • Pawlikowice k. Łodzi,
  • Okmiany k. Bolesławca.

Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz bezproblemowej, prostej do opanowania i dobrze płatnej pracy – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

1

Rozpoczynamy!

Jak aplikować? To proste! Kliknij przycisk "Aplikuj teraz", wybierz odpowiednie miasto i wpisz kilka podstawowych informacji.
Aplikuj teraz!
2

Spotkanie online z naszym konsultantem

Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się o Tobie więcej! 

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o poszczególnych etapach procesu rekrutacyjnego. Podczas rozmowy zostaniesz zaproszony na wirtualne spotkanie z naszym konsultantem. Jak to dokładnie wygląda?

  1. Zostanie Ci przesłany link do wejścia na stronę z dostępem do spotkania
  2. Wpisujesz swoje dane logowania według wcześniej podanej instrukcji 
  3. Bierzesz udział w spotkaniu online, na którym dowiadujesz się, na czym polega praca w Amazon

To takie proste!

 

 

Po naszym wirtualnym spotkaniu skierujemy Cię na badania medycyny pracy, które zostaną przeprowadzone wg obowiązujących norm bezpieczeństwa.

Pokaż więcej

To już wszystko!

Wspólnie z Amazon chcemy, abyś był dobrze przygotowany do pracy! Pierwszego dnia pracy w magazynie zostaniesz zaproszony na sesję wprowadzającą oraz przypisany do właściwej zmiany i stanowiska.
Na sesji wprowadzającej poznasz kulturę Amazon, zapoznasz się z magazynem i odbędziesz szkolenie BHP. Ten dzień jest w pełni płatny według normalnej stawki godzinowej.
 
 
Pokaż więcej

Praca w Amazon to nie tylko wynagrodzenie i benefity, ale również praca w świetnym zespole i dobra atmosfera. Wspieramy się w codziennych obowiązkach, a pracodawca zapewnia dodatkowe atrakcje i możliwości rozwoju. Przyjdź i przekonaj się sam!

Magda KwaśnickaPracownik Adecco dla Amazon, Poznań

Masz pytanie?

Nasz zespół odpowie na wszystkie wątpliwości i przeprowadzi Cię przez proces aplikacyjny. Zadzwoń lub wyślij nam wiadomość - oddzwonimy!

Zadzwoń: +48 723 190 190